Hamzaoğlu, Bir Yıl Daha Takımın Başında

Spor Toto Süper Lig’in yeni takımı Akhisar Belediyespor, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'yla yeniden anlaştı.

Hamzaoğlu, Bir Yıl Daha Takımın Başında

 

Spor Toto Süper Lig’in yeni takımı Akhisar Belediyespor, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'yla yeniden anlaştı.

 

Yeşil-siyahlı ekibe tarihinde ilk kez 1. Lig’de şampiyonluk yaşatıp, devler arenasına taşıyan genç teknik adamla kulüp binasında bir araya gelen yönetim her konuda mutabakata vardı. Yapılan resmi toplantı sonucu Hamzaoğlu 1 Yıllık sözleşmeyi imzaladı. Akhisar, sözleşme töreninin ardından yönetim transfer hamlesine başlayacaklarını belirtti.  


Akhisar Belediyespor Başkan’ı Hüseyin Eryüksel ve Yönetim Kurulu üyelerinin bir araya geldiği imza töreninde alınan kararlar açıklandı. Stadyum konusunda açıklama yapan Kulüp başkanı Eryüksel Alternatif olarak Manisa’yı işaret etti.


Çarşamba günün bütün futbolcular ile masaya oturacaklarını belirten Hamzaoğlu,” henüz iç transferde kimse ile görüşmedik. Çarşamba günü bütün oyuncularımız ile görüşeceğiz ve kararlarımızı bu görüşme doğrultusunda alacağız” dedi.


Hamzaoğlu dış transfer hakkında yaptığı açıklamada ise “ Yerli ve ya yabancı henüz hiçbir oyuncu ile görüşmüş değiliz. Bize gelen teklifler var, ancak henüz bunlar değerlendirme aşamasına bile girmedi. Konu hakkındaki gelişmeleri basın yolu ile futbolseverlere duyuracağız” dedi. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber