Eryüksel; "Takıma Herkes Sahip Çıksın"

Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, son haftalarda yaşanan taraftar ile takım arasındaki

Eryüksel;

Akhisarpress.com

ÖZELHABER

Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, son haftalarda yaşanan taraftar ile takım arasındaki kırgınlığın üzerine açıklamalarda bulundu. Akhisarpress.com’un sorularını yanıtlayan Eryüksel, Akhisarspor’a gönül vermiş herkese sükunet çağrısı yaptı.

Akhisar Belediyespor’un son yıllardaki bu başarısını yakalamasının birinci kuralının birlik beraberlik olduğunu dile getiren Eryüksel, bu birlik beraberliğin devam etmesi gerektiğini söyledi. Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel; “Akhisar Belediyespor olarak hayal edilmeyecek başarılara imza attık. Bu başarı sadece birkaç kişinin başarısı değil bu takıma gönül vermiş herkesin başarısıdır. O yüzden takımın bu zor zamanında herkesin sahip çıkması gerekiyor.

“Kazanmak için inanmamız yeterli”

Önümüzdeki haftadan sonra evimizde Fenerbahçe ile maçımız var bu maçta, birlik beraberlik olursa galip gelemeyeceğiz diye bir şey yok. Bunun için hep birlikte inanmamız yeterli. Bunu başarabilecek güçteyiz.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber