Erdayıoğlu, Bursa Maçı Öncesi Moral Verdi

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Akhisar Belediyespor, bu hafta karşılaşacağı Bursaspor

Erdayıoğlu, Bursa Maçı Öncesi Moral Verdi

Akhisarpress.com - Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Akhisar Belediyespor, bu hafta karşılaşacağı Bursaspor maçının hazırlıkları esnasında ATSO Başkan Adayı M. Ali Erdayıoğlu ve ekibi ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.


Ziyaret öncesinde Akhisar Belediyespor kulüp başkanı Hüseyin Eryüksel’i makamında ziyaret eden Erdayıoğlu ve ekibi daha sonra futbolcuları antrenman öncesi başarı dileklerinde bulundu.


Ticaret ve Sanayi Odası olarak sonuna kadar Akhisar Belediyespor’un arkasında olduklarını ifade eden Erdayıoğlu; “Akhisar Belediyespor’umuzu son zamanlarda göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyoruz. Bu başarının son 4 haftasında da devam etmesini temenni ediyoruz. Özellikle başkanımız Hüseyin Eryüksel ve hocamız Hamza Hamzaoğlu’na ve futbolcularımıza teşekkür ediyoruz. Bizi iyi yerlere getireceklerine inanıyoruz. Dualarımız onların yanında önümüzdeki Bursaspor maçında da başarılar diliyorum diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber