Erciyes Maçının Ardından Neler Konuşuldu?

Akhisar Belediyespor Bank Asya 1.Ligin 27. Haftasında kendi evinde konuk ettiği Kayseri Erciyesspor’u 2-0 mağlup etti.

Erciyes Maçının Ardından Neler Konuşuldu?

Akhisar Belediyespor Bank Asya  1.Ligin 27. Haftasında kendi evinde konuk ettiği Kayseri Erciyesspor’u 2-0 mağlup etti.


Maçın ardından basın açıklaması yapan her Akhisar Belediyespor ve Kayseri Erciyesspor teknik direktörleri maçı değerlendirdi.


. Evinde oynadığı son dört maçta beraberlikten kurtulamayan Akhisar Belediyespor Kayseri’yi kendi evinde yenerek bu büyüyü bozmuş oldu. Uzun bir aradan sonra kendi evinde kazanmanın mutluluğunu yaşayan Teknik Direktör Hamzaoğlu, “ Öncelikle her şeyden önce her iki takımında oyuncularını tebrik ediyorum. Taraftarlarımıza uzun süredir kendi evimizde galibiyeti özletmiştik. Bu maç takıma çok büyük moral oldu. İddiamız devam ediyor. İnşallah hedef süper lig.” dedi.


Akhisar Belediyespor’un başarılı oyuncuları Hakan Ateş ve Uğur Demirok’ta açıklamalarında; maç sonucundan gayet memnun olduklarını ve maçı hak ederek kazandıklarını belirtti.


Kayseri Erciyesspor teknik direktörü Kemalettin Şentürk üzgün olduklarını belirtti. Şentürk, “ Maça her iki takımda dengeli bir şekilde başladı. Ancak ikinci yarıya iyi başlayan taraf biz olduk.  Hiç pozisyon vermeden kalemizde golü bulduk.  Bizim takımda golü yedikten sonra bir telaş başladı. Ben u takıma geldiğimden beri bunu yenmeye çalışıyorum. Ama o Psikolojik etki kendini burada da gösterdi. Tam toparlanalım derken ikinci golü de yedik.” Dedi.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ismgnn
ismgnn - 7 yıl Önce

selam denemeeeeeeeee

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber