banner234

Cihat Arslan'a İlk Ziyaret TÜRFAD Yönetiminden

Transfer çalışmalarını yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yılmaz Atabarut Tesislerinde sürdüren Akhisar Belediyespor’un yeni teknik direktörü Cihat Arslan’a ilk ziyareti Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Akhisar şubesi yönetimi yaptı.

Cihat Arslan'a İlk Ziyaret TÜRFAD Yönetiminden

Transfer çalışmalarını yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yılmaz Atabarut Tesislerinde sürdüren  Akhisar Belediyespor’un  yeni teknik direktörü Cihat Arslan’a ilk ziyareti Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Akhisar şubesi yönetimi yaptı.

TÜRFAD Akhisar şubesi başkanı eski belediye başkanlarından Hüsnü Kahraman, yönetim kurulu ve bazı üyelerin de katıldığı ilk ziyarette teknik direktör Cihat Arslan’ı yönetim kurulu üyeleri İbrahim Evren Acar ve Süleyman İşçi ile birlikte transfer görüşmelerinde yakaladılar.  TÜRFAD Başkanı Hüsnü Kahraman  ve arkadaşları ile teknik direktör ve yönetim kurulu üyeleri arasında yapılan sohbet çok sıcak bir havada geçti. Cihat Arslan’nın Akhisarspor’da forma giydiği sezonda kulüp başkanı olan TÜRFAD üyesi ve Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Halil İbrahim Doğan birbirlerine sarılarak hasret giderdiler. Halil İbrahim Doğan, Hüsnü Kahraman ve bazı üyeler  yaptıkları sohbette tek ortak  noktada birleştiler. Birlik beraberlik içinde olmak gerektiğini vurguladılar. Teknik Direktör  Cihat Arslan, Akhisar’ın gönlünde apayrı bir yeri olduğunu, unutulmaz anıları ile  diğer takımlarını yanında Akhisar Belediyespor’u çok  daha yakından takip ettiğini belirterek, “Sizlerle beraber olmak  bana çok önemli bir mutluluk verdi. Akhisar Belediyespor’un teknik direktörlüğünü yapmak çok daha heyecan veriyor. Çok daha zorlu geçecek yeni sezon için çok daha titiz bir çalışma yaparak, aceleye getirmeden, soğuk kanlı davranarak  yapacağımız yeni transferlerle lige iyi başlamak istiyoruz. Başkanımız ve yönetim kurulu arkadaşlar ile uyum içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2015, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber