Bucaspor ile hazırlık maçı bugün !

Spor Toto Süper Lig’in Ege Temsilcisi Akhisar Belediyespor 19 Ağustos’ta başlayacak lig için çalışmalarını tüm hızıyla

Bucaspor ile hazırlık maçı bugün !

Akhisarpress.com

 

Spor Toto Süper Lig’in Ege Temsilcisi Akhisar Belediyespor 19 Ağustos’ta başlayacak lig için çalışmalarını tüm hızıyla Yılmaz Atabarut Tesislerinde sürdürüyor. 


Akhisar Belediyespor ilk kez seyircisinin önünde bugün şehir stadında saat 18:00’de Bucaspor ile hazırlık maçı yapacak. Akhisar Belediyespor yönetimi bu maçta tüm oyuncuları denemek istiyor. 


Akhisar Belediyespor basın sözcüsü İbrahim Evren Acar; “Bugün saat 18:00’de şehir stadında Bucaspor ile yapacağımız hazırlık maçına tüm Akhisarlıları ve taraftarlarımızı davet ediyoruz. Bu hazırlık maçı bizim için çok önemli, ligin başlamasına sayılı günler kaldı, yönetim olarak tüm futbolcularımızı bu maçta görmek istiyoruz.” Dedi.


Diğer yandan Akhisar Belediyespor Cumartesi günü yine şehir stadında saat 18:00’de Nazillispor ile bir hazırlık maçı gerçekleştirecek. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber