Bir Sezona Bedel Maça Saatler Kaldı

Akhisar Belediyespor, Süperlig’e bir adım kaldığı haftada bugün Çaykur Rizespor ile deplasmanda saat 16.00’da karşı karşıya gelecek.

Bir Sezona Bedel Maça Saatler Kaldı

 

Akhisar Belediyespor, Süperlig’e bir adım kaldığı haftada bugün Çaykur Rizespor ile deplasmanda saat 16.00’da karşı karşıya gelecek. Akhisar Belediyespor tüm hazırlıklarını tamamlayarak, Rize’nin Çayeli ilçesinde konaklayacağı oteline yerleşti. Saat 16:00'da oynanacak karşılaşma TRT1 ekranlarından canlı olarak yayınlacak. 


“Maçın Hakemi Yankaya”


Çaykur Rizespor, Akhisar Belediyespor karşılaşmasını Özgür Yankaya yönetecek. Yardımcıları ise İstanbul bölgesinden FİFA yardımcı hakemi Serkan Ok ve yine İstanbul bölgesinden FİFA yardımcı hakemi Orkun Aktaş görev yapacaklar.


“Akigolar’dan Rize’de Tam Destek”


Rize maçında Akhisar Belediyespor taraftarı için 500 bilet ayrılırken, Akhisar’dan dün 300 taraftar otobüslerle yola çıktı. Takımlarını deplasmanda da her zaman ki gibi destekleyecekler.


“Rize Cephesi Gergin” 


Çaykur Rizespor geçen hafta Boluspor’u yenerek Süper Lig’e bir adım daha yaklaşırken, süper lige çıkması için Akhisar Belediyespor karşısında mutlak galibiyet alması gerekiyor. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber