banner234

Bilal Kısa Galatasaray'da, Akhisar Cephesi Ne Dedi?

Akhisar Belediyespor kaptanı Bilal Kısa’nın transferi için Galatasaray Kulübü transferi Borsa’ya bildirdi.

Bilal Kısa Galatasaray'da, Akhisar Cephesi Ne Dedi?

 Akhisar Belediyespor kaptanı Bilal Kısa’nın transferi için Galatasaray Kulübü transferi Borsa’ya bildirdi.


Akhisar Belediyespor oyuncularından aynı zamanda takım kaptanı olan Milli futbolcu Bilal Kısa’nın transferi için Galatasaray Kulübü 2+1 yıllık anlaşma sağladığını Borsa’ya bildirdi.

Galatasaray, Akhisar Belediyespor ile sözleşmesi sona eren Bilal Kısa ile 2+1 yıllık anlaşmaya vardığını borsaya bildirdi. Sarı kırmızılılar, Bilal'e yıllık 2.4 milyon TL ödeyecek.

Akhisar cephesi ne dedi?

Akhisar Belediyespor basın sözcüsü İbrahim Evren Acar konu ile ilgili Akhisarpress’e yaptığı açıklamada; “Başkanımız Hüseyin Eryüksel’in geçtiğimiz gün Bilal Kısa ile ilgili yaptığı açıklama aynen geçerlidir. İlerleyen günlerde gerekli açıklamayı yapacağız.” Diye konuştu.

Akhisar Belediyespor başkanı Hüseyin Eryüksel, “Bilal Kısa ile Federasyon nezdindeki anlaşmamız bitti fakat kulübümüz ile kendisi arasında 1 Milyon TL’lik bir sözleşmemiz var. Başka takıma gitmesi için bu parayı bize getirmesi gerekiyor” demişti.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2015, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber