Baskette Haftanın Maçı Akhisar - Vestel

Basketbol 2. Liginde haftanın maçı iki ezeli rakip Manisa Vestel ile Akhisar Belediyespor

Baskette Haftanın Maçı Akhisar - Vestel

Akhisarpress.com - Basketbol 2. Liginde haftanın maçı iki ezeli rakip Manisa Vestel ile Akhisar Belediyespor cumartesi günü Manisa Atatürk spor salonunda karşı karşıya gelecekler.

33’ er puanla aynı puna sahip olan Akhisar puan cetvelinde 3., Manisa Vestel’de 5. Sırada bulunuyor. Akhisar Belediye ligin ilk yarısında Akhisar’da oynana maçı 12 sayı farkla 90-78 kazanmıştı.

İki ezeli rakiplerin maçlarının, seyir zevki çok güzel ve çekişmeli geçtiğini belirten Akhisar Belediyespor’u basketbol takımının 8 yıldır koçluğunu yapan Zafer Aktaş, “ Yine çok zevkli bir müsabakayı basketbol severlere izlettirmek istiyoruz. Sahaya rövanşı vermemek için çıkacağız. İlk sekiz takımın Play-Off’a kalmak için mücadele ettikleri ligde puan cetvelinde lider olan Darüşşafaka’nın 36 pianı bulunurken, 8. Sırada bulunan Özel Gelişim Koleji’nin 32 puanı bulunuyor. 12. Sırada bulunan Balikesir Best takımının da 29 puanı var. Buda gösteriyor ki Basketbol 2. Ligindeki maçların ne kadar çekişmeli geçiyor.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber