Basketbol Kenti Olmak İçin İlk Adım

251 Bin Dev Öğrenci Projesi kapsamında; oluşturulan Akhisar İlçesi Basketbol Kurulu üyesi ve Sportime Salon işletmecisi beden eğitimi öğretmeni

Basketbol Kenti Olmak İçin İlk Adım

 

251 Bin Dev Öğrenci Projesi kapsamında; oluşturulan Akhisar İlçesi Basketbol Kurulu üyesi ve Sportime Salon işletmecisi beden eğitimi öğretmeni Dilara Taşköprü Akhisar’ı basketbol markası yapma konusundaki projenin ilk somut adımını 19 Nisan’da atacaklarını belirtti.


Taşköprü konuşmasında; “16-19 Mayıs 2012 tarihleri arasında Akhisar 1. Basketbol Turnuvasını düzenleyeceğiz. Ancak turnuvaya hazırlık olması açısından 19 Nisan Perşembe günü saat 18.00'de Akhisar Sevgi yolunda “3 Sayılık Atış Müsabakası” düzenleyeceğiz.


Bu müsabaka için Sevgi Yolu üzerine seyyar pota ve atış alanı kurulacak. Müsabakaya katılmak için hiçbir şart bulunmuyor. Akhisar’daki 27 Bin Dev Yürek’in tamamı, tüm basketbol severler yarışmaya katılabilecek ve hiçbir ayrım gözetilmeyecek.” dedi.


Taşköprü ayrıca; 01 Nisan Pazar günü Fanatik Basket gazetesi sahibi İsmet Badem ve editör Burçin Badem ile İstanbul’da toplantı yaptıklarını, Akhisar’ı basketbol markası haline getirmek için görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti.   Kendilerini ilçemize davet ettiklerini, kendilerinin de bu daveti kırmadıklarını dile getirdi.

19 Nisan Perşembe günü saat 15.00’de İsmet Badem, Burçin Badem, Antrenör Zafer Aktaş, Double Double Man Tyrone Nelson ve kentimizin yetiştirdiği alt yapı oyuncumuz Ömer Halat ile birlikte panel yapılacak.  Saat 18.00’de Mülki amirlerimizin, Akhisar Belediyespor’lu basketbolcular ile İsmet ve Burçin Badem’in katılımları ile Sevgi Yolunda 3 sayılık atış müsabakası düzenlenecek.

 

Müsabaka ve müsabaka ödülleri ile panele ilişkin tüm detaylar, www.akhisarsokakbasketbolu.com adresi üzerinden duyurulacak. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber