Antrenman Sonrası Buzlu Havuzda Serinlediler

Süper ligin 29. Haftasının en son ve önemli maçlarından olan Akhisar Belediyespor Galatasaray müsabakası için yeşil siyahlılar çalışmalarını sürdürüyor. Futbolcular antrenmanın ardından buz havuzunda stres atarak serinledi.

Antrenman Sonrası Buzlu Havuzda Serinlediler

 Süper ligin 29. Haftasının en son ve önemli maçlarından olan Akhisar Belediyespor  Galatasaray müsabakası için yeşil siyahlılar çalışmalarını sürdürüyor. Futbolcular antrenmanın ardından buz havuzunda stres atarak serinledi. 

Roberto Carlos açıklamalarına esprili bir şekilde, “ Umarım  Galatasaraylı futbolcular   kupa maçında çok yorulurda bizde rahat bir oyun sergileriz” diye başlayarak, “ Üç haftalık periyotta  ligin zirvesinde şampiyonluk kovalayan Galatasaray ve Beşiktaş ile  evimizde oynayacağız. Aradaki haftada  Ankara’ya gidip Gençlerbirliği ile mücadele edeceğiz. Ben her 3 maçta, 2 puandan 9 puan bekliyorum.” Dedi.

Akhisar Belediye’de sol baldırında çekme olan Vaz Te’nin  MR’nın neticesine göre program uygulanacağı, pazartesiye kadar yetiştirilmeye çalışacağı öğrenilirken, kadro dışı Gekas ile, Konya maçında 4.sarı kartını gören  Tolga Ünlü Galatasaray maçı kadrosunda olmayacaklar.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2015, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber