Akigoları stat heyecanı sardı!

Akigolar, yeni stat için bir toplantı yaptılar. Yönetime Maraton tribünü için kombine bilet için başvurma kararı aldılar.

Akigoları stat heyecanı sardı!

Akigolar, yeni stat için bir toplantı yaptılar. Yönetime Maraton tribünü için kombine bilet için başvurma kararı aldılar.

Belediye Meclis Salonunda, 1970 Akigo Taraftarlar Derneği üyeleri ile  şehirde ayrı ayrı kendilerine, Telli Kavaklar, Son Kale, Kayalıoğlu Tayfa, Terketmeyen Tek Sevgili (TETS) Tayfa adları  guruplarının  da katıldığı toplantı hakkında bilgi veren 1970 Akio Taraftarlar Derneği yönetim kurulu üyesi Sedat Akar, “Tribün liderlerimiz Yalçın Utçu, Selçuk Akar, Cüneyt Sıvacı, Mustafa Ur ve 200 aşkın arkadaşlar ile yaptığımız görüşmeler sonunda, toplu olarak, öğrenci kardeşlerimizi de düşünerek 150 liradan Maraton Tribünü için Kombine bilet teklifimizi yönetim kurulumuza sunacağız.  Her zaman takımımızın maçlarında 12. Adam olarak görev aldık.  Şimdiden yeni stadımız için heyecan içinde tüm Akhisarlılar ile birlikte hasretle beklediğimiz stadımızda tribünleri doldurmayı iple çekiyoruz.” Dedi.

Toplantıya katılanlar  görüşlerini açıkladıktan sonra belediye önünde meşalelerle “En Büyük Akhisar” “Şampiyon Akhisar” sloganları attılar. (HA)
  Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2017, 20:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yanlış karar
Yanlış karar - 4 yıl Önce

Türkiye ve avrupanın pek çok kulubunde taraftar toplulukları kale arkasını tercih eder, daha dar olduğu için bütünlük ve ambians daha iyi sağlanır, ayrıca ucuz olduğu için gariban destekçi taraftar bu tribüne gelir

Cafer Gündüz
Cafer Gündüz - 4 yıl Önce

Maraton olması iyi. Sahayı daha iyi hakim olan yerden ve diğer türibünleri cepheden görmek için.
Kale arkası diğer kale önünde olup biteni görme açısında iyi değil. Zaten kale arkası iyi olsa deplasman yakımlarına ayrılır mı akıl var mantık var. Ücret olarak da kale arkası fiyatına maraton daha ne olsun. Bize düşen takıma tam destek vermek.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber