banner234

Akigolardan Carlos'a Sevgi Seli

Akhisar Belediyespor’un taraftar grubu Akigolar bugünkü antrenmana gelerek teknik direktör Roberto Carlos ve futbolculara sevgi gösterisinde bulundular.

Akigolardan Carlos'a Sevgi Seli
Akigolar bu gün saat 16.00 da Akhisar Belediyespor’un Yılmaz Atabarut Tesislerine giderek Teknik Direktör Roberto Carlos’a hoş geldin diyerek sevgi gösterisinde bulundular. Akigolar Roberto Carlos’u “I LOVE YOU CARLOS” tezahüratlarıyla tribüne çağırdı. 

Tribüne gelen Carlos’a çiçek ve kaşkol hediye eden Akigolar aynı zamanda baklama ikramında da bulundu. Cumartesi Manisa 19 Mayıs Stadyumun da oynanacak Eskişehir Spor maçını kazanmaları için tezahüratta bulunan Akigolar Teknik Direktör Carlos’a da “Sizlere güveniyoruz. Eskişehir maçını alacaksınız ve güzel bir çıkış yapacağız.” Dediler.

Akigolar’ın temsilcileri antrenmanı izlemeye gelen yöneticilerle de görüştüler. Eskişehir maçını kazanacaklarını söyleyen yöneticiler taraftarımızın desteğini beklediklerini söylediler.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2015, 20:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber