Akigo Top Başı Yaptı, Hamzaoğlu 'Boşa Atacak Kurşunumuz Yok'

Spor Toto Süper Lig’in Ege temsilcisi Akhisar Belediyespor ilk kamp programı için Akhisar Belediyesi Yılmaz Atabarut Tesislerinde tam

Akigo Top Başı Yaptı, Hamzaoğlu 'Boşa Atacak Kurşunumuz Yok'

 

Spor Toto Süper Lig’in Ege temsilcisi Akhisar Belediyespor ilk kamp programı için Akhisar Belediyesi Yılmaz Atabarut Tesislerinde tam kadro top başı yaptı


Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’nun yönetiminde toplanan takımın ilk kamp programından önce, yönetim kurulu üyesi Zekeriya Güneş tarafından kurban kesildi. Kurbanın kanından futbolcuların kramponlarına, bacaklarına ve alınlarına sürülerek, Süper Ligde başarılı olmaları temenni edildi.


İlk kamp programı için yeni transferler Emin Aladağ, Evren Özyiğit, Güray Vural, Çağdaş Atan ve 2005 yılında Almanya’nın Hannover takımında  Nuri Şahin ile birlikte forma giyen Sivasspor’un orta saha oyuncusu Ferhat Bıkmaz’da çalışmalara katıldı. Hamzaoğlu yaptığı açıklamada Ferhat’ın ilk kamp programında deneneceğini ve başarılı görüldüğü takdirde kadroya dahil edileceğini belirtti.


Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu gazetecilere yaptığı konuşmada; “İlk iki haftamızı burada geçireceğiz. İki haftadan sonrada yurt dışı kampımız olacak, ondan sonrada dönüp ligi bekleyeceğiz. Şuanda takımımız tam kadro olarak hazır vaziyette, Akhisar’a ve kulübümüze hayırlı olsun. 


“Bizim boşa atacak kurşunumuz yok”


Forvet mevkii ağırlıklı en az iki veya üç futbolcu transferi düşünüyoruz. Baktığımız, bildiğimiz oyuncular var görüşmelerimiz sürüyor. Daha iyisini bulabilir miyiz diye acele etmek istemiyoruz. Bizim boşa atacak kurşunumuz yok, çok iyi düşünerek hareket etmek zorundayız. İki üç tane daha transferimiz olacak. 

 

İki tane daha yabancı oyuncu kontenjanı bulunan Akhisar Belediyespor’un yabancı tranferleri hakkında da konuşan Hamzaoğlu; “biz transfer programımızı bütçemize uygun bir şekilde düzenledik. Zenke’de bizim sınırlarımız içinde bir oyuncu, görüşmelerimiz sürüyor. Anlaşabilirsek transferini gerçekleştireceğiz. Ama olmazsa başka planlarımız var. Bu şekilde hareket ediyoruz. 


“Mehmet Batdal ile ilgili bir görüşme yok”


Mehmet Batdal’da sevdiğim, beğendiğim bir oyuncu ancak böyle bir görüşme söz konusu değil. Bizim bütçemize uygun futbolcuları ancak alabiliriz. Bütçemizi aşan oyuncular ile ilgilenmiyoruz.”dedi.


 

 


Akhisar Belediyespor Top Başı Yaptı ile akhisarpress.com

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber