Akhisarspor'dan Güreşte Büyük Başarı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında İstanbul’da yapılan 23.Uluslararası Cumhuriyet Turnuvasında ülkemizi 96 kg da temsil eden Akhisar Belediyespor güreşçisi Kemal Kurnaz şampiyon oldu.

Akhisarspor'dan Güreşte Büyük Başarı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında İstanbul’da yapılan 23.Uluslararası Cumhuriyet Turnuvasında ülkemizi 96 kg da temsil eden Akhisar Belediyespor güreşçisi Kemal Kurnaz şampiyon oldu. 20-22 Ekim tarihleri arasında istanbul’da Burhan Felek Kapalı Spor Salonunda yapılan yapılan turnuvaya Akhisar Belediyespor güreş antrenörü İsmail göze nezaretinde turnuvaya 55 kg da Bayram Harun Başaran, 96 kg da Kemal Kurnaz ile katılan Akhisar Belediyespor güreşçisi Kemal Kurnaz 1.turda Hırvatistanlı, 2.turda Türk, 3.turda Türk rakiplerini yenerek finale yükseldi. Finalde İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu rakibini de yenerek şampiyon oldu.


55 KG DA BAYRAM HARUN BAŞARAN İSE 2.TUR DA YENİLEREK ELENMİŞTİR.


Akhisar belediyespor güreş antrenörü İsmail Göze yeni sezon öncesi bu tür turnuvaların sporcuların kendilerini görebilmesi açısından çok önemli olduğunu söyleyerek “bu turnuvaya 2 sporcu ile katıldık fakat bundan sonraki turnuvalar da bu sayıyı arttıracağız. Çok güzel bir çalışma ortamımız ve bize destek olan belediyemiz var, gerek Türkiye Şampiyonaları gerekse uluslararası arenada mücadele edecek olan genç ve dinamik bir takımımız var, çalışmalarımızda bu doğrultuda devam etmekte” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber