Akhisarspor'da Sivas Hazırlıkları Spor Salonunda Başladı

Spor Toto Süper Lig’inin 26. Haftasında kendi sahasında seyircisiz karşılacağı Sivasspor maçının hazırlıkları başladı.

Akhisarspor'da Sivas Hazırlıkları Spor Salonunda Başladı

Akhisarpress.com - Spor Toto Süper Lig’inin 26. Haftasında kendi sahasında seyircisiz karşılacağı Sivasspor maçının hazırlıkları başladı.

Antrenman saatine denk gelen dolu ve sağanak yağış nedeniyle Yılmaz Atabarut tesislerinde yapılması planlanan antrenman, spor salonunda yapıldı. Takım spor salonunda yaklaşık 2 saat süren antrenmanda ısınma hareketleri, kısa pas ve teknik çalışmaları yaptı.

Hafta sonu kendi sahalarında seyircisiz oynayacakları maça tüm kadın ve çocukları davet eden teknik direktör Hamza Hamzaoğlu; “Taraftarımız bizim için önemli bir güç, maça tüm kadın ve çocuk taraftarlarımızı bekliyoruz. Bundan sonraki maçlara kazanmak için çıkacağız. Sivas maçından alacağımız 3 puan bizim için çok önemli.” Diye konuştu.

Gekas ve Mustafa Aşan izinli olduklarından ilk gün antrenmana katılmazken, Serkan, Sertan, Oğuzhan ve Luciano’nun hafif sakatlıkları nedeniyle tesislerde ağırlık çalıştıkları öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber