Akhisarspor'a Anlam Dolu Ziyaret

Akhisar AKSEK Sevgi Çocukları Rehabilitasyon Merkezi yöneteci, öğretmen ve öğrencileri, Akhisar Belediyespor futbol takımı ziyaret etti.

Akhisarspor'a Anlam Dolu Ziyaret

 

Akhisar AKSEK Sevgi Çocukları Rehabilitasyon Merkezi yöneteci, öğretmen ve öğrencileri, Akhisar Belediyespor futbol takımı ziyaret etti. 


Akhisar Belediyespor teknik ekibi ve futbolcularla idman öncesi bir araya gelen Sevgi Çocukları, futbolcularla zaman hem stres attılar hem de futbolculara stres attırdılar. Özellikle futbolcularla samimi poz veren Sevgi Çocukları, ziyaretlerinde teknik adam Hamza Hamzaoğlu ve ekibine çiçek ve Türk Bayrağı tablosu hediye ederek hep birlikte basın mensuplarına poz verdiler. 


Hamza Hamzaoğlu ziyaret sonrası Süper Lig’e veda eden Manisaspor ve  hafta sonu oynanacak olan Tavşanlı Linyitspor ile ilgili açıklama yaptı. Hamzaoğlu açıklamasında; “Ege bölgesinde zirveye yakın olmamız hem sevindirici hem de üzücü. Biz elimizden geldiği kadar hem Akhisar’ı hem de Ege Bölgesini en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. 


Tavşanlı Linyitspor Maçı!


Geçen hafta kendi sahamızda önemli bir galibiyet aldık. Ligin bitimine 7 hafta kaldı ve önümüzdeki hafta Tavşanlı Linyitspor ile zorlu bir mücadelemiz var. Tavşanlı ekibi de bir an önce düşme potasından uzaklaşmaya çalışacaktır. Dolayısıyla bizim de iyi bir mücadele ve sonuç ile dönmemiz gerekiyor. İnşallah da galibiyet ile döneceğiz. Bunu başaracağımıza inancımız tam. Hedefimiz gidebildiğimiz en üst noktaya kadar gidebilmektir. Göztepe maçı ile şehrimizde güzel bir hava yakaladık ve bu çıkışı da lig sonuna kadar sürdürmek istiyoruz. 


Hamzaoğlu’ndan Akhisar Taraftarına Çağrı


Bu 7 haftalık süreçte taraftarımıza, şehrimize ve herkese çok büyük iş düşüyor. Bu nedenle herkesin elinden geleni yapması gerekiyor. Zirve mücadelesinin ligde son hafta kadar sürecek gibi görünüyor. Bunun için ciddiyeti ve kararlılığı son haftaya kadar sürdürmemiz gerekiyor. 


Şehmus ve Ahmet Cebe’nin Durumları Kritik

 

Lima ve İsmail Özeren’in sakatlıkları devam ediyor, Şehmus ve Ahmet Cebe’nin durumları ise kritik, Kürşat zaten sarı kart cezalısı ve bu hafta yok. Ancak beni tanıyorsunuz. Eksikliklerimiz muhakkak önemlidir, ama sahaya 11 kişi çıkacağımız için bizim eksiğimiz yok diyebiliriz. Tabi bu arkadaşlarımız da bizim için önemli ancak çıkan arkadaşlar da kendilerini en iyi şekilde hazırlamaktadırlar. Sezon başından buyana iyi çalışıyorlar belki bugüne kadar hiç forma şansı bulamayan arkadaşlarımız var.  Bugüne kadar risk almayan takımlar artık stratejik riskler almaya başlayacaktır bundan sonraki karşılaşmalar daha heyecanlı geçecektir." dedi.

 

 

Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu Tavşanlı Maçı Hazırlıkları Hakkında Bilgiler Verdi

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber