Akhisarspor Taraftarlar Dernek Binası Açıldı

Akhisarspor Taraftarlar Derneği binası Yeni belediye arkasında çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı.

Akhisarspor Taraftarlar Dernek Binası Açıldı

 

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ve Akhisar Kaymakamı Kamil köten’in kurdelesini kestiği açılış töreninde Akhisar Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Eryüksel, kulüp yöneticileri, Vergi Dairesi Müdürü Hasan Anamas, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları ve çok sayıda esnaf katıldı.


Yapılan açılış duasının ardından konuşma yapan Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, “Akhisarspor’umuz büyük maharetler göstererek bugün Bank Asya gibi bir ligde 3. sırada bulunmaktadır. Bu başarılarının iltifatla desteklenmesi gerekir. İşte bu organizasyonda bizim hemşeriler olarak destek amaçlı bir açılış sıfatını taşımaktadır. Ben bu organizasyonda emeği geçen Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Uz başta olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.


Organizasyona katılan AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, “ Bu açılışın öncelikle Akhisarspor camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Taraftarlarımız inşallah Akhisarspor’a laik olduğu şekilde desteklerini sürdürecektir, Bu destekler sayesinde de süper lige çıkarız” dedi. Açılışın ardından katılan davetlilere kuru pasta ve içecek ikram edildi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber