Akhisarspor Taraftarlar Derneğinden, Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya ziyaret

Akhisarspor Taraftarlar Derneği ve Akhisargücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Uz ve yönetim kurulu üyeleri Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı ziyaret etti.  

Akhisarspor Taraftarlar Derneğinden, Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya ziyaret
Akhisarspor Taraftarlar Derneğinden, Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya ziyaret


Akhisarspor Taraftarlar Derneği ve Akhisargücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Uz ve yönetim kurulu üyeleri Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı ziyaret etti.  

Gerçekleşen ziyarete Akhisarspor Taraftarlar Derneği ve Akhisargücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Uz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Deniz Aktaş, Hüseyin Memişler, Süleyman Tavas, Ali Varnalı, Aydan Akkuş, Turhan Gül, Murat Şırnak ve İsmail Atarkatıldı.
Akhisargücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Uz ziyarette yaptığı konuşmada; “Akhisargücü Spor Kulübümüz yaklaşık 10 ay önce kuruldu. 10 aylık süreçte alt yapılarda 250’ye yakın öğrencilerimiz bulunmakta. Yapmış olduğumuz çalışmalar da kamu yararına, toplum çıkarına olan çalışmalardır. Bu süreçte şehrimizde semt sahaları ve spor kompleksleri eksikliğini gördük. Selendi, Alaşehir, Turgutlu ve Salihli’de spor kompleksleri yapılıyor. Akhisar’ımızda neden yok? Geçtiğimiz günlerde MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u makamında ziyaret ettiğimizde şehrimizin sportif alanlarda gençlerimizin kötü alışkanlıklardan, obezite ve sanal ortamdan kurtulması için gençlerimizin hayatında spor olmalıdır diyerek semt sahaları ve spor kompleksleri yapılması için Akhisargücü spor kulübü olarak önerilerde bulunduk. Buna istinaden MASKİ Genel Müdürü Coşkun, Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Cengiz Ergün’ün bu tür konulara çok sıcak baktığını ve örneklerinin Selendi, Alaşehir, Turgutlu ve Salihli’de yapıldığını belirtti. Yaşar Coşkun yaptığı konuşmada ‘Akhisarlı yetkililer, yer göstersin Akhisar’a da yapalım’ dedi.” İfadelerini kullandı.

Çalışmaların startını Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’dan verdiklerini belirten Uz, sırasıyla siyasi partiler ve meclis üyeleri ile sivil toplum kuruluşlarını ziyaret edip Akhisar’a kamu yararına ve toplum çıkarına sportif alanlarda tesis kazandırmayı amaçladıklarını kaydetti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hızlı, Akhisargücü Spor Kulübünün yapmış olduğu çalışmayı beğendiğini ifade etti. Hızlı, konu ile ilgili gerekli çalışmaları yapacaklarını kaydetti.
   YORUM EKLE
YORUMLAR
HABERSİZ(SİNİZ)
HABERSİZ(SİNİZ) - 4 yıl Önce

Salih bey hala sular kesik bilginz var mi. Herkes halinden ne kadar memmun bi haber bile yok belediye sanki 4,4 luk is yapiyr gibi. Vadantasin sesine kim kulak verecek.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber