Akhisarspor Konya'dan 3 Puanla Dönmek İstiyor

Bucaspor’dan alınan mağlubiyet sonrası Konya maçına odaklanan Akhisar Belediyespor, Pazar günü oynayacağı Konyaspor maçının hazırlıklarına başladı.

Akhisarspor Konya'dan 3 Puanla Dönmek İstiyor

 

Bucaspor’dan alınan mağlubiyet sonrası Konya maçına odaklanan Akhisar Belediyespor, Pazar günü oynayacağı Konyaspor maçının hazırlıklarına başladı.


Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde Konyaspor maçının hazırlıklarına başlayan Akhisar Belediyespor, Buca mağlubiyetinden kaybedilen 3 puanı, Konyaspor’dan almanın hesaplarını yapıyor.


Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu Konya maçı önsesi şu açıklamalarda bulundu:


“Hesapta olmayan bir Buca mağlubiyeti yaşadık.  Eğer kazansaydık ilk iki için, büyük bir avantaj yakalamış olacaktık. Ancak çok bir şey kaybetmiş sayılmayız. Önümüzde beş maç daha var. Bu maçlar bizim için olduğu rakiplerimiz için de çok zor geçecek ve bu yarış son haftaya kadar da sürecek.


Önümüzde bir Konyaspor maçımız var. Bu maça çok iyi hazırlanıp inşallah Buca maçından kaybettiğimiz üç puanı telafi edeceğiz. Eğer Konya’dan iyi bir sonuçla gelirsek kaybettiğimiz avantajı yeniden kazanmış olacağız. Yolumuza tekrar kararlı bir şekilde devam edeceğiz.” dedi.


Akhisarspor Evinde Neden Kazanamıyor?


Akhisarspor’un evinde neden kazanamadığı hakkında görüşlerini belirten teknik adam Hamzaoğlu, “ Akhisarspor’un bir başarısı var. Bu başarı gören diğer takımlar aynı başarıyı yakalamak için bize karşı daha iyi bir oyun sergiliyor düşüncesindeyim. Akhisarspor deplasmanına gelen takımlar daha çok savunma ağırlıklı beraberlik için oynuyor. Bu nedenle daha az pozisyon üretebiliyoruz.  Deplasmana gittiğimizde ise kendi evlerinde galibiyet için oynadıkları için daha fazla pozisyon üretebiliyoruz. Bu psikoloji bizim içinde diğer takımlar içinde aynı şekilde geçerli.” dedi.


En Az 5 İsim Konya’da Yok!

 

Bucaspor maçında sakatlanan Emrah’ın bacağında adalete yırtığı olduğu için 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanırken Lima ile İsmail’in sakatlıklarının hala devam ettiği belirtildi. Mustafa Aşan ve Osman kart cezalısı olduğu için önümüzde ki Konya maçında görev alamayacaklar.


Serkan ve Şehmus’un hafif sakatlıkları bulunuyor. Ancak hafta sonuna oynanacak Konya maçına büyük ihtimalle yetiştirilecek.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber