banner113

Akhisarspor'da Futbolculara Son Teklif!

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor iç transferde sözleşmesi sona oyunculara son tekliflerini sundu ve süre tanıdı. 

Akhisarspor'da Futbolculara Son Teklif!

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor iç transferde sözleşmesi sona oyunculara son tekliflerini sundu ve süre tanıdı. 

Sözleşmeleri devam eden ancak Teknik heyetin raporu doğrultusunda Miral Samardzic, Kofi Adu ve Jeremy Bokila’ya takım bulmaları söyleyerek yollarını ayıran Akhisar Belediyespor yönetimi sözleşmesi biten oyunculara da son tekliflerini sundu.

Akhisar Belediyespor’da Ricardo Vaz Te, Tolga Ünlü, kaleci Bora Körk, Kadir Keleş, Orhan Taşdelen’in sözleşmeleri sona ererken kiralık olarak gelen Sokol Cikalleshi ile Miguel Lopes’in takımla olan sözleşmeleri sona erdi.

Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel iç transfer tüm oyuncularla anlaşmak istediklerini ve son teklifleri kendilerine sunduklarını ifade ederek şunları kaydetti, “Teknik heyetimin raporu doğrultusunda kulübün menfaatleri çerçevesinde sözleşmesi biten oyunculara son tekliflerimizi sunduk ve kararlarını bekliyoruz. Haziran ayının sonuna kadar kararlarını vermelerini bekliyoruz ki biz de ona göre bir transfer planı çizelim. Başarılı bir sezonu geride bıraktık ve bu başarı çıtasını yakalayan iskelet kadroyu da korumak istiyoruz ama hiçbir oyuncu da alternatifsiz değildir. Bizim için öncelik kulübüm menfaatleridir” dedi.
(BG)
  


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber