banner234

Akhisarspor Çaykur'a Odaklandı

Bank Asya 1.Lig’de son haftada Ç.Rizespor deplasmanında Süper Lig için ter dökecek olan Akhisar Belediyespor, Ç.Rizespor maçının hazırlıklarını bir günlük iznin ardından başladı.

Akhisarspor Çaykur'a Odaklandı

 

Bank Asya 1.Lig’de son haftada Ç.Rizespor deplasmanında Süper Lig için ter dökecek olan Akhisar Belediyespor,  Ç.Rizespor maçının hazırlıklarını bir günlük iznin ardından başladı. 


Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun gözetiminde yapılan antrenman, koşu çalışması ile başladı. Daha sonra pas çalışmaları yapan futbolcular, antrenmana istasyon ve kuvvet çalışmalarıyla sürdürdü. Akhisar Belediyespor taraftarlarının da izlediği antrenmanda oyun kurma çalışmaları yapan yeşil-siyahlılar, çift kale taktik çalışmalarının ardından yaptığı şut çalışması ile antrenmanı tamamladı.  Antrenmana, tedavisine devam edilen Emrah Eren katılmazken Ahmet Cebe takımdan ayrı olarak koşu çalışması yaptı.


Akhisar Belediyespor'da oldukça moralli olduğu gözlenirken antrenmanları, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Akhisar Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Eryüksel ve Akhisar Belediyespor yöneticileri de izledi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber