Akhisarspor - Antalyaspor Maçı 16. Dakikada İptal Oldu

Akhisar Belediyespor Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Manisa 19 Mayıs Stadında yağmurlu bir havada Medical Park Antalyaspor’u konuk etti.

Akhisarspor - Antalyaspor Maçı 16. Dakikada İptal Oldu

Mustafa ÖZDEMİR (Akhisarpress.com) - Akhisar Belediyespor Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Manisa 19 Mayıs Stadında yağmurlu bir havada Medical Park Antalyaspor’u konuk etti. Ancak maçın 16 dakikasında yağmur nedeniyle maçın hakemi Özgür Yankaya maçı iptal etti.

Maç öncesi yopun yağmur yağması nedeniyle Gediz tribünde bulunan 250 civarındaki Antalyaspor taraftarını kapalı tribüne çağıran Akigolar büyük bir dostluk örneği göstererek bunu başardı.

Stat: Manisa 19 Mayıs

Saat: 19:00

Hakemler: Özgür Yankaya, Bülent Gökçü, Alpaslan Dedeş

Akhisar Belediyesor: Oğuz, Serkan, Çağdaş, Merter, Kenan, Sertan, Sonko, Ahmet, Lima, Emrah, Bruno

Teknik Direktör: Hamza Hamzaoğlu

Medical Park Antalyaspor: Hakan, Fehmi, İbrahim, Aissati, Melih, Ergün, İsaac, Murat, Deniz, Diarra, Koray

Teknik Direktör: Mehmet Özdilek

Goller:

Sarı Kart:

Kırmızı Kart:

MAÇTAN DAKİKALAR

01: Akhisar Belediyespor maça başlayan takım oldu.

10: Zeminin çok ıslak olmasından dolayı her iki takımın futbolcuları da topa hakim olmada bu dakikalara kadar zorlandı. Bir yandanda yağmaya devam eden yağmur futbolu engellemeye devam ediyor.

16: Maçın hakemi Özgür Yankaya yoğun ve şiddetli yağmur nedeniyle oyunu durdurdu ve futbolcuları soyunma odasına gönderdi.

Özgür Yankaya ve yardımcıları 10 dakika sonra stadın futbola elverişli olup olmadığını inceledi ve maçın iptal edilmesine karar verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber