Akhisarspor 3 Eksikle Çalıştı

Ligin 3. Haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Akhisar Belediyespor, haftanın 2. Çalışma gününde çift antrenman yaptı.

Akhisarspor 3 Eksikle Çalıştı

 Ligin 3. Haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Akhisar Belediyespor, haftanın 2. Çalışma gününde çift antrenman yaptı.  Yapılan taktik çalışmasına Bruno, Halil ve  Mervan katılmadı. Kulüp doktoru Atalay Kabakçıoğlu, Bruno’nun dünkü antrenmanda girdiği ikili mücadelede kaval kemiğine tekme aldığı için  ağrısı olduğunu, Mervan’ın boynunun tutulduğunu, Halil’in de sabahki idman sonrası dinlenmesi için antrenmanlara çıkmadığını, her üç futbolcunun önemli bir durumları olmadığını söyledi.

3 eksikle, 19 futbolcu antrenör Recep Umut yönetiminde ısınma hareketleri ile antrenmana başlarlarken, 3 kaleci  antrenörleri Fevzi Layiç ile ayrı ayrı çalıştılar. Teknik direktör Cihat Arslan, antrenmana çıkmayan Buruno, Halil ve Mervan’ın son durumları hakkında bilgi aldı.

Günün ikinci çalışmasında Trabzonspor maçı için iki takım halindeki taktik çalışmasını teknik direktör Cihat Arslan  sık sık durdurup yerli oyunculara uyarılar yaparken,yabancıları özellikle  Hügo Rodallega’ya tercüman Özgür Naç aracılığı ile  gereken dikkati göstermelerini istedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2015, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber