Akhisarlı Tekvandocu Anne ve Oğlu Aynı Ringde

Akhisar Belediyespor Tekvando takımı 2012-2013 yılı ilk kuşak sınavı yapıldı.

Akhisarlı Tekvandocu Anne ve Oğlu Aynı Ringde

Akhisarpress.com - Akhisar Belediyespor Tekvando takımı 2012-2013 yılı ilk kuşak sınavı yapıldı.

Spor Salonunda yapılan sınava farklı kuşaklardan 48 tekvandocu katıldı. Bir üst kuşağa geçmek için mücadele veren tekvandocular bilgi ve kabiliyetlerini sergileyip, bir üst kuşağa geçmeye hak kazandı.

Öte yandan sınava damga vuran ise anne ve oğlun aynı ringde yarışması oldu. Sarı kuşak almayı hak eden anne Senem Karagöz (28) ve oğlu Selami Can Karagöz’ün (7) sarı kuşak belgelerini Manisa İl Tekvando temsilcisi Kurban Yavuz takdim etti.

Anne ve oğlunun aynı ringde yarışmasının mutluluk verici olduğunu ifade eden Manisa Tekvando İl Temsilcisi Kurban Yavuz; “Anne ve oğlunun aynı anda başladıkları bu sporda umarım siyah kuşak sınavında da bendeliklerini görür ve başarılarına şahit oluruz. Kendilerini bu güzel davranışlarından dolayı tebrik ediyorum.” Dedi.

Kuşak sınavı komitesinde Hüseyin Yüksel, Hüseyin Tavlı, Selda Çiçen,İsmail Arıkten ve Talha yüksel yer aldı.

Sınava gözlemci olarak Manisa Tekvando İl Temsilcisi Kurban Yavuz, Manisa İl Hakem Kurulu Başkanı Refik Yağdıran katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber