Akhisarlı Devler Son 3 Dakikada Galip 61-69

İstanbul deplasmanında son 3 dakikaya kadar geride oynayan Akhisar Belediyespor , 10-2′lik seriyle İstanbulspor’u 69-61 yendi.

Akhisarlı Devler Son 3 Dakikada Galip 61-69

İstanbul deplasmanında son 3 dakikaya kadar geride oynayan Akhisar Belediyespor , 10-2′lik seriyle İstanbulspor’u 69-61 yendi.

Üçüncü çeyrekte 11 sayıya kadar geri düşen, son periyoda 50-45 yenik giren Akhisar son dakikaya önde girdikten sonra, taktik faulleri sayıya çevirerek farkı 8 sayıya çıkardı.25′te 3 üçlük isabeti isabeti sağlayan İstanbulspor’da Kervin Bristol 13 sayı, 19 ribaund, Charles 13 sayı, 7 ribaund, Arda Demircioğlu 11 sayı, 5 asist üretti.Takımızda ise Can Terzioğlu 15 sayı, 5 ribaund, Güven Esmer 14 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Tyrone Nelson 13 sayı, 7 ribaund, Mert Eken 12 sayı, 4 ribaundla galibiyete katkı veren isimler oldu.

Galibiyette en önemli pay; son 3 dakikada takımımıza 10-2 sayı üretecek seti oynatan usta koç Zafer Aktaş’a aitti. Kendisini tebrik ediyoruz. Ayrıca tüm oyuncularımızı ilk galibiyetlerinden dolayı tebrik ediyoruz. Morrow’dan ise daha çok savunma ve daha aktif hücum için bir an önce form tutmasını bekliyoruz. Çünkü üzülerek söylüyoruz ki, Morrow taraftarın beklentisinden çok uzakta bir oyun sergiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber