Akhisar'da Oto Drag Heyecanı Yaşanacak

Batı Anadolu Motorsporları Kulubü (BMSPORT) organizatörlüğündeki “Özel Akhisar

Akhisar'da Oto Drag Heyecanı Yaşanacak

Akhisarpress.com - Batı Anadolu Motorsporları Kulubü (BMSPORT) organizatörlüğündeki “Özel Akhisar Hastanesi Oto Drag Yarışı” adıyla Akhisar’da düzenlenecek mahalli oto drag yarışlarının ilk ayağı 25 Ağustos Pazar günü yapılacak.

Zaman kurallarına göre belirlenecek olan (Seeding) 6 kategoride yarışçılar kıyasıya mücadele verecek. Saat 13:00’ de start alacak olan yarış saat 17:00’de ödül töreni ile son bulacak.

Yarış sonuçlarının canlı olarak takip edilmesi için gerekli altyapıyı oluşturan BMSPORT, aynı zamanda drag severler için tüm zamanları ve yarışları internet üzerinden canlı olarak yayınlayacak.

Yarışma esnasında canlı neticeleri ve canlı yayını www.bmsport.org adresinden takip edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber