Akhisar'da 7 Futbolcu ile Yollar Ayrıldı, Maçlar Nerede Oynanacak?

Akhisar Belediyespor'da 7 futbolu ile yollar ayrılırken, yönetim kurulu ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu bugün tesislerde basın açıklaması gerçekleştirdi.

Akhisar'da 7 Futbolcu ile Yollar Ayrıldı, Maçlar Nerede Oynanacak?

 

Akhisar Belediyespor'da 7 futbolu ile yollar ayrılırken, yönetim kurulu ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu bugün tesislerde basın açıklaması gerçekleştirdi. 


Akhisar Belediyespor Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar; “ Akhisarspor’dan şuan için 7 futbolcu arkadaşımız ile yollarımızı ayırdık. İsmail Özener, Şehmus Özer, Fatih Kara, Osman Bozkurt, Bilal Özdemir, Önder Akdağ ve Lütfü Üren ise kiralık olarak verilecektir. Bu arkadaşlarımızın şuana kadar Akhisarspor’a yaptıkları hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, kendilerine hayatlarında başarılar diliyoruz.” Dedi. 


Basında Çıkan Transfer Haberlerinin Hepsi Yalan


Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu; “yeni futbolcu görüşmelerimiz şuan için resmi olarak yoktur. Zaman içinde olacaktır. Ancak basında şuana kadar çıkan bütün transfer haberlerinin doğruluğu yoktur. Bu yollarımızı ayırdığımız 7 arkadaşımız ile sezon başı çalışmalarımızı yapamayacağız, ancak sezonun ilk haftasına kadar kalan arkadaşlarımızdan da giden olabilir. Yeni transferlerde olabilir. ”dedi.


Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel; “Buradaki stadımız federasyonun gereksinimlerini karşılamamakta olduğu için, bu sezon maçlarımızı Manisa’da oynama durumumuz var. Ancak görüşmelerimiz sürüyor.”dedi.


 

 

OSMAN BOZKURT

 

 

BİLAL ÖZDEMİR

 

 

İSMAİL ÖZENER

 

 

ŞEHMUS ÖZER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber