banner234

Akhisar Belediyespor'un Sağlık Sponsoru Grandmedical

Spor Toto Süper Lig’inde mücadele eden Akhisar Belediyespor, ve TB2L’de mü

Akhisar Belediyespor'un Sağlık Sponsoru Grandmedical

Akhisarpress.com - Spor Toto Süper Lig’inde mücadele eden Akhisar Belediyespor, ve TB2L’de mücadele veren basketbol takımının sponsoru Özel Grand Medical Hastanesi oldu.

Akhisar Belediyesi Yılmaz Atabarut Tesislerinde Akhisar Belediyespor başkanı Hüseyin Eryüksel ve Özel Grand Medical Hastanesi yönetim kurulu başkanı Kamber Ali Atabey arasında bir protokol imzalandı.

Sağlıklı bir yıl olmasını temenni ettiklerini belirten Akhisar Belediyespor kulüp başkanı Hüseyin Eryüksel; “Takım olarak sezona hazırız. İnşallah sakatsız ve sağlıklı bir sezon geçiririz. Sağlık sponsorumuz olan Özel Grand Medical Hastanesine teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Özel Grand Medical Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kamber Ali Atabey; “Grand Medical Hastanesi ailesi olarak Akhisar Belediyespor’un yanında olmaya karar verdik. İnşallah futbolcularımız uzun yıllar sağlıklı bir şekilde, sadece Manisa’yı değil Ege bölgesini temsil ederler” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber