Akhisar Belediyespor'da Komando Eğitimi

Spor Toto Süper Lig’in Ege Temsilcisi Akhisar Belediyespor tam sürat antrenmanlarına Yılmaz Atabarut Tesislerinde devam ediyor.

Akhisar Belediyespor'da Komando Eğitimi

Akhisar Belediyespor'da Komando Eğitimi, Yurt Dışı Kamp Programı Belli Oldu, Zenke ve Bruno ile Prensipte Anlaşıldı


Akhisarpress.com (ÖZEL HABER)

 

Spor Toto Süper Lig’in Ege Temsilcisi Akhisar Belediyespor tam sürat antrenmanlarına Yılmaz Atabarut Tesislerinde devam ediyor. 


“Zenke ve Bruno ile prensipte anlaşıldı”


Antrenman esnasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, hücum hattına Bruno ve Zenke ile prensipte anlaştıklarını, menajerleri ile irtibat halinde olduklarını ancak herhangi bir anlaşmazlık durumunda başka alternatiflerinin olduğunu belirtti. Hamzaoğlu; “Bizim için buradaki takım arkadaşlarımız ile dostluk, kardeşlik çerçevesinde Akhisar Belediyespor’da futbol oynamayı isteyecek futbolcu arkadaşları arıyoruz. Şuan Bruno ve Zenke ile prensipte anlaştık, ancak menajerleri ile görüşmelerimiz sürüyor. Herhangi olumsuzluk durumunda alternatiflerimiz de var. Bizim futbolcuları istememiz kadar kendilerinin de buradaki takım ile Akhisar Belediyespor’da oynamayı isteyen futbolcu arkadaşları istiyoruz.”


“Stad sorunun çözülmesi bizi mutlu etti”


Diğer yandan Manisaspor yönetimi ile stad konusunda masada çözüme varıldığını memnuniyetle karşıladığını dile getiren Hamzaoğlu; “Bizim için maçların en yakın Manisa’da oynanması daha avantajlı, Manisaspor ile bu sorunun yönetimler arasında çözülmesi bizi sevindirdi. Manisalı futbolseverleri de bizi desteklemelerini bekliyoruz.” Dedi.


“Akhisar Belediyespor’un Yurt Dışı Kamp Programı Belli Oldu”


Akhisar Belediyespor Teknik Menajeri Serkan Düzgünsıvacı’nın yaptığı açıklamada, takımın yurt dışı kampının Almanya’nın Avusturya sınırındaki Badkohlgrub bölgesindeki Schillingshof otelinde yapılacağının kararlaştırıldığını söyledi. Takımın yurt dışı çıkış işlemlerinin hazır olması durumunda 16 Temmuz’da yurt dışı kampının başlaması bekleniyor.

 


Akhisar Belediyespor'da Komando Eğitimi ile Akhisarpress.com
 
 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber