Akhisar Belediyespor'da İzin Yok Cezası

Yenilmezliğini Başakşehir deplasmanında kaybeden Akhisar Belediyespor’a “izin Yok” cezası. Maçın bitimi ile hava yolu ile İzmir ve Akhisar’a dönen ekip izin verilmeden bu sabah ilk antrenmanını yaptı.

Akhisar Belediyespor'da İzin Yok Cezası

 Yenilmezliğini Başakşehir deplasmanında kaybeden Akhisar Belediyespor’a “izin Yok” cezası. Maçın bitimi ile hava yolu ile İzmir ve Akhisar’a dönen  ekip izin verilmeden bu sabah ilk antrenmanını yaptı.

Galibiyeti ve puan almayı hak eden bir futbol oynamadıklarını, şampiyon yaptığı Başakşehir’i kutladığını  söyleyen Akhisar Belediyespor teknik direktörü Cihat Arslan, “ Müsabakanın sonucunda iki gol gördük ağlarımızda. Fakat bu iki golde çok basit kişisel hatalar ile oldu. Bu gibi hataları Süper lig takımı yaparsa, karşıdaki rakip  bunu af etmez. Şimdi hepimiz tüm ekip olarak  başımızı ellerimizin arasına almamız gerekiyor. Bizim için 5 hafta geride kaldı. Lige yani başlıyor gibi düşünerek, önce 22 Eylül Salı günü saat 15.30 da kupa maçında karşılaşacağımız  Yomraspor  ve  ligin 6 haftasında kendi sahamız olan Manisa’da 26 Eylül Cumartesi günü saat 19.00 da  oynayacağımız Gençlerbirliği maçını düşünmemiz gerekiyor. Taraftarlarımıza hem kupa maçında hem de Gençlerbirliği  maçından alacağımız galibiyetle af ettirmemiz gerekiyor. Alacağımız galibiyetlerle 7 hafta deplasmanda oynayacağımız Fenerbahçe karşısına üstün bir moralle çıkmak istiyoruz.” Dedi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2015, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber