Akhisar Belediyespor'da Hedef 7 Maçta 15 Puan

Spor Toto Süper Ligde deplasmanda Fenerbahçe’ye 2-0 mağlup olan Akhisar Belediyespor’un basın sözcüsü İbrahim

Akhisar Belediyespor'da Hedef 7 Maçta 15 Puan

Akhisarpress.com - Spor Toto Süper Ligde deplasmanda Fenerbahçe’ye 2-0 mağlup olan Akhisar Belediyespor’un basın sözcüsü İbrahim Evren Acar, önümüzde 7 maç var bu maçlara odaklanacağız.” diye konuştu.

Fenerbahçe karşılaşmasından sonra takımın 1 gün izne ayrıldığını ifade eden Acar Akhisarpress.com muhabirine yaptığı açıklamada; “Fenerbahçe maçından puanlar ile ayrılmak istiyorduk, ancak olmadı. Önümüzdeki 7 maçtan en az 15 puan toplamak istiyoruz. Bu hafta kendi sahamızda Trabzonspor maçı var. Bu maça iyi hazırlanarak 3 puanı kendi hanemize yazdırmak istiyoruz.

Ayrıca Fenerbahçe maçında bizi yalnız bırakmayan tüm taraftarlarımıza da yönetim olarak teşekkür ediyoruz.” diye ifade etti.

Öte yandan Akhisar Belediyespor 1 günlük iznin ardından Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdüreceği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber