Akhisar Belediyespor'da Çifte Şok

Akhisar Belediyespor’da Oğuz’un iyileşmesine sevinen Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu,

Akhisar Belediyespor'da Çifte Şok

Haber Merkezi

Akhisar Belediyespor’da Oğuz’un iyileşmesine sevinen Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, Merter ve Mehmet Yılmaz’dan gelen kötü haberlere üzüldü.

Akhisar Belediyespor’da yarın Manisa’da Gaziantepspor ile oynanacak zorlu maç öncesi sakatlığı büyük ölçüde geçen Oğuz’un iyileşmesine sevinen Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, Merter ve Mehmet Yılmaz’dan gelen kötü haberlere üzüldü. Geçen haftadan bu yana sakat olan ve çoğunlukla düz koşu yapan iki futbolcunun bu karşılaşmada forma giyemeyeceği öğrenilirken, Serkan Yalçın da sakatlığı yüzünden kadroda yer almayacak.

Takımla birlikte çalışan Bikoko konusunda kararsız olduğunu belirten Hamzaoğlu, “Oğuz son iki antrenmana çıktı. Durumu iyi görünüyor. Ancak Mehmet Yılmaz ve Merter’in hafif sakatlıkları var. Daha ağır bir tabloyla karşılaşmamak için onları riske etmeyeceğim. Serkan da yine sakatlığı yüzünden aramızda olmayacak. Sahaya çıkacak diğer oyuncuların takımın başarısı için ellerinden geleni yapacağına inanıyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber