Akhisar Belediyespor Stad Sorununu Çözdü

Spor Toto Süper Lig’in Ege temsilcisi Akhisar Belediyespor, Bank Asya 1. Lig’den Şampiyon olarak çıktığı günden bu yana

Akhisar Belediyespor Stad Sorununu Çözdü

 

Spor  Toto Süper Lig’in Ege temsilcisi Akhisar Belediyespor, Bank Asya 1. Lig’den Şampiyon olarak çıktığı günden bu yana stad sorunu ile uğraşıyordu. Akhisar Belediyespor’un stadının Süper Lig için yeterli olmaması, Akhisar’a en yakın olan Manisa 19 Mayıs stadı için çalışmalar başlatan yönetim, Manisaspor yönetimi ile anlaşmaya varamamıştı. 

 

(ÇOK ÖZEL HABER)

 

“Manisaspor’dan Değil Gençlik ve Spor Müdürlüğünden Kiralandı”


Akhisar Belediyespor Kulüp Başkanı Hüseyin Eryüksel ve yönetimin kararlı çalışmaları sonucunda, 2009 yılında yapılan protokolün 15. Maddesince mülkiyeti Gençlik ve Spor Müdürlüğüne ait olan Manisa 19 Mayıs Stadını lig ve kupa maçlarının olduğu günler için kiraladı. Gençlik ve Spor Müdürlüğünden gelen onay yazısı, Akhisar Belediyespor’un stad problemine noktayı koydu. 


“Akhisar Maç başına 7 bin 724 TL ödeyecek”


Akhisar Belediyespor Gençlik ve Spor Müdürlüğünden kiraladığı Manisa 19 Mayıs Stadı için 2012-2013 sezonu için maç başına 7 bin 724 TL ödeyecek, maçtan gelen taraftar, yayın ve tüm gelirler Akhisar Belediyespor’un olacağı yönündeki anlaşma da yapıldı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber