Akhisar Belediyespor Güreşçileri Türkiye Şampiyonasına Hazır

12-16 Aralık tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Greko-Romen ve Serbest Büyükler Türkiye şampiyonasına Akhisar Belediyespor takımı 15 sporcu ile katılacak.

Akhisar Belediyespor Güreşçileri Türkiye Şampiyonasına Hazır

Mustafa ÖZDEMİR (Akhisarpress.com) - 12-16 Aralık tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Greko-Romen ve Serbest Büyükler Türkiye şampiyonasına Akhisar Belediyespor takımı 15 sporcu ile katılacak.

Konu ile ilgili AA Muhabirine açıklamalarda bulunan Akhisar Belediyespor güreş antrenörü İsmail Göze; “Ankara’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında Manisa’yı temsilen tek takım olarak katılacağız. Büyükler kategorisinde güreşebilen 4 sporcumuz var, 11 sporcumuz ise gençler kategorisinde yarışacaklar. Onlarında kendilerini görmeleri açısından bu tür karşılaşmalar son derece faydalı olacak. Türkiye şampiyonasına çok iyi hazırlandık, inşallah Ankara’dan madalyalar ile dönmek istiyoruz.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber