Akhisar Belediyespor futbolcuları öğrencilerle buluştu

Akhisar Halk Eğitim Merkezi ve Hayat Boyu öğrenme şube müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Yükselen değerler eğitim projesinin 1.si olan Fairplay (centilmenlik) değerinin ödül töreni gerçekleştirildi. Ödül törenine Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Kaleciler Milan Lukac, Emrah Tuncer ve futbolcu İsmail Konuk katıldı.

Akhisar Belediyespor futbolcuları öğrencilerle buluştu
Akhisar Halk Eğitim Merkezi ve Hayat Boyu öğrenme şube müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Yükselen değerler eğitim projesinin 1.si olan Fairplay (centilmenlik) değerinin ödül töreni gerçekleştirildi.  Ödül törenine Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Kaleciler Milan Lukac, Emrah Tuncer ve futbolcu İsmail Konuk katıldı.

Pilot okul olarak seçilen Akhisar Ticaret Borsası 6 Eylül İlköğretim kurumunda 1 ay süren çalışmalarda şiir, kompozisyon ve resim kategorilerinde dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Her ay başka pilot okullarda çeşitli değerlerin üzerinde çalışmalar yapılacağını söyleyen Hayat Boyu öğrenme şube müdürü Mustafa Akkuyu ve Halk Eğitim Merkezi müdürü Süleyman Mermer projeye destek veren Akhisar Belediyespor’a teşekkür etti.  Törende minik öğrenciler fairplay ile ilgili futbolculara ve Cihat Arslan’a soru yöneltti.

Ödül töreninden sonra öğrenciler Akhisar Belediyepsor Teknik direktörü Cihat Arslan ve futbolcular ile fotoğraf çektirmek için yarıştı.
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2015, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber