Akhisar Belediyespor, Adanaspor maçı hazırlıklarını tamamladı

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor, yarın saat 19.00’da Manisa 19 Mayıs Stadyumunda konuk edeceği Adanaspor maçı hazırlıklarını tamamlayarak Manisa’ya gitti ve burada maç saatini bekleyecek.  

Akhisar Belediyespor, Adanaspor maçı hazırlıklarını tamamladı

Sabah yapılan idmana belindeki ağrıları geçen Douglao takımlar çalışmalara başlarken bu durum teknik heyeti sevindirdi ancak sakarlığı süren Serdar Kesimal son idmanda da takımdan ayrı çalıştı. 5’e pasın ardından rejenerasyon çalışması ve taktik çalışması yapan yeşil-siyahlılarda Teknik Direktör Tolunay Kafkas, seyircisi önünde ilk galibiyeti alacak güçte olduklarını ve futbolcularına güvendiğini kaydetti.
 
Akhisar Belediyespor’da diğer taraftan kart sınırında bulunan Muquel Lopes’e uyarılarda bulunan Kafkas “defans bloğunda sıkıntı yaşamak istemiyorum, daha dikkatli ol” dediği öğrenildi.
 
Adanaspor karşısında iyi bir futbol sergilemek adına takımın motive olduğunu işaret eden ve son idmanı izleyen Akhisar Belediyespor Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, ciddi bir süreçten geçtiklerini ve bu zor süreci en az kayıpla geçmek için çabaladıklarını ifade ederek Adanaspor maçında 3 puan için umutlu olduklarını belirtti.
 
Yeşil-Siyahlılarda Teknik Direktör Tolunay Kafkas, Adanaspor maçında muhtemelen Fatih, Kadir Keleş, Caner Osmanpaşa, Douglao, Miquel Lopes, N’Guemo, Custodio, Ömer Bayram, Ricardo Vaz Te, Özer Hurmacı ve Hugo Rodallega ilk 11’i ile sahaya çıkması bekleniyor.
 
Manisa 19 Mayıs Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak karşılaşmayı Özgür Yankaya, Baki Tuncay Akkın ve Erdinç Sezertam hakem üçlüsü yönetecek. Müsabakanın biletleri misafir takım 10, maraton 11, kapalı 15 ve VIP kapalı 20 TL'den satılacak
(BG)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber