Akhisar Anadolu Lisesi'nden Lig Tv'de Marka Desteği

İlçemizin ulusal ve uluslar arası alanda tanıtımını sağlamak amacıyla 2013 yılında

Akhisar Anadolu Lisesi'nden Lig Tv'de Marka Desteği

İlçemizin ulusal ve uluslar arası alanda tanıtımını sağlamak amacıyla 2013 yılında Önceki Kaymakamımız Kamil Köten ve Akhisar Belediye Balkanımız Salih Hızlı tarafından ilçemizde kurulan marka kurulunun faaliyetlerine en büyük destek Akhisar Anadolu Lisesinden geldi.

Akhisar Anadolu Lisesi öğrencileri de kentlilik ve Akhisarlılık bilinci ile hareket ederek, karınca kararınca yapılan bu marka çalışmalarına katkı sağlamak için tutkunu oldukları futbol takımının iki değerli oyuncusu olan Sengalli Futbolcular Oumar Niasse ve İbrahima Sonko ile röportaj yaptılar.

Dün gece tutkumuz futbol programında yer verilen bu röportaja ilişkin olarak, Okay Karacan; röportajı yapan Akhisar Anadolu Lisesi Öğrencisi Damla Seymen'e övgüler yağdırdı.

Okay Karacanın sunduğu "Tutkumuz Futbol" programının tekrarı bu gün saat 22:00'de Lig Tv 2 ekranında olacak.

Akhisar Anadolu Lisesi öğrencisi Damla Seymen'i ve okul müdürü Ceyhun Fidan'ı Akhisar'ı tanıtmak adına sergiledikleri başarı için kutluyoruz.

Röportajın yapımına izin veren ve destek olan Kulüp Başkanımız Sayın Hüseyin Eryüksel'e ise teşekkür ediyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber