Yenişehirlioğlu Öyle Bir Paylaşım Yaptı Ki !

Paskalya Bayramını Kutlayan Ak Partili Bu Sefer de Uğur Işılak'a Çaktı ..

Yenişehirlioğlu Öyle Bir Paylaşım Yaptı Ki !

AK Parti’den 2007’de Manisa milletvekili adayı olan avukat yazar Bahadır Yenişehiroğlu, AK Parti’nin İstanbul 3.bölgeden 9.sırada adayı olan Uğur Işılak’ın öyle bir fotoğraflarını paylaştı ki sosyal medya adeta yıkıldı.

Geçtiğimiz günlerde de Hırıstiyanların Paskalya bayramını kutlayan ve yapmış olduğu paylaşımla AK Partililerin tepkisini çeken yazar yine çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu.

Türkiye’nin tanınmış yazarlarından AK Parti’den 2007’de Manisa milletvekili adayı olan avukat yazar Bahadır Yenişehiroğlu, AK Parti’nin İstanbul 3.bölgeden 9.sırada adayı olan Uğur Işılak’ın öyle bir fotoğraflarını paylaştı ki sosyal medya adeta yıkıldı. Uğur Işılak’ın Ülkü Ocakları, Deniz Baykal ve Fethullah Gülen’le çekilmiş fotoğraflarını yayınladı ve üzerine de yorumsuz yazdı.
Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2015, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber