banner234

Uğur Aydemir, İkinci Yarıya Hazırlanıyoruz

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, 7 Haziran seçimleri öncesi durmak bilmiyor. Manisa’da basmadık yer bırakmayan Aydemir, Saruhanlı ilçesinde vatandaşlarla buluşurken akşamında ise yine boş durmadı ve Akhisar’ın Gökçeahmet Mahallesinde vatandaşlara seslendi.

Uğur Aydemir, İkinci Yarıya Hazırlanıyoruz
Aydemir Saruhanlı ilçesinde Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Gökmen ve yönetim kurulu ile birlikte esnaf ziyareti, Şatırlar Mahalle hayrı, Sarıçam Mahalle ziyareti ve Otistik Çocukları Koruma ve Yönlendirme Derneği ile kahvaltıda buluştu.

Aydemir aynı günün akşamında ise Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ve AK Parti İlçe Yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Arzu Kokaz ve Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Karaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gökçeahmet Mahallesi sakinleri ile buluştu. Aydemir Gökçeahmet’e her geldiğinde mutluluğuna mutluluk kattığını ifade etti.

AK Parti Milletvekili Adayı Uğur Aydemir; "Bizler sizlere, milletimize güvenerek yola çıktık. Biz AK Parti olarak bugüne kadar ki icraatlarımızda hep hizmet ürettik. Kimsenin hayal edemediği kadar çalışmayı bu memlekette gerçekleştirdik" diye konuştu.

Muhalefet partilerinin hedeflerinin koalisyon olduğunu ifade eden Aydemir, "Koalisyonlardan bu memleketin neler çektiğini belli bir yaşın üstündeki herkes çok iyi biliyor" dedi.

Aydemir sözlerine şöyle devam etti; “13 yıl boyunca AK Parti iktidarı büyük işler başardı. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ilk yarıyı tamamladık, şimdi Ahmet Davutoğlu hocamızla ikinci yarıya hazırlanıyoruz. Seçimlerden sonra ihtiyaçlarımız, eksiklerimiz neler hep birlikte konuşacağız, kararlaştıracağız. Biz diğer partiler gibi sözümüzü notere onaylatmayız. Sözümüz senettir bizim. 13 yıldan beri yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermedik. Önümüzdeki dönemde de planlı, programı bir şekilde yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Bu bizim görevimiz zaten. Ama asıl derdimiz sizlerle hoş bir muhabbet kurmak, gönüllerinize girmek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2015, 15:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali can
ali can - 5 yıl Önce

yollarımızı yapınız lütfen

yababcı
yababcı - 5 yıl Önce

Tek hakkın var aklın kulan kimse ekmek vermiyo versede verdiyini alıyo gõrdûk ne yaptıkların az diyosanız daha nediyeyim sizlere

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber