banner234

Uğur Aydemir, Gördes'te Tütün Dikti

AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Uğur Aydemir, seçim bölgesinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Uğur Aydemir, Gördes'te Tütün Dikti

 AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Uğur Aydemir, seçim bölgesinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Dur durak bilmeyen AK Parti Manisa 24. Dönem Milletvekili ve 25. dönem 2. sıra Milletvekili Adayı Uğur Aydemir de dün Gördes ve Köprübaşı’nda çalışmalarını sürdürdü. Halkın 7 Haziran seçimleri öncesi nabzını tutan Aydemir, AK Parti genel seçimlerde yine bölge olarak rekor kıracaklarını ifade etti.

Milletvekili Adayı Uğur Aydemir sırasıyla ilk olarak Gördes AK Parti ile teşkilatı ile buluştu. Ardından Gördes ilçesinde Mehmet Terim’in oğlu Nejdat ve Hafize çiftinin düğün törenine katıldı. Gördes esnafına hayırlı işler dileyen Aydemir ve ekibi daha sonra Gördes havuzlu çarşı ve aile çay bahçesinde vatandaşlarla buluştu. Gördes Eğitim Bir-Sen, Sağlık-Sen, Memur-Sen ve Genç Memur-Sen sendika üyeleri ile buluşan Aydemir, ardından Gördes’te tütün dikimi yapan çiftçileri ziyaret etti. Köprübaşı ilçesinde ile AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından karşılanan Aydemir burada Çilek Festivalini ziyaret etti.

13 YILDA MANİSA’DA ULAŞTIRMA VE HABERLEŞMEDE 1,2 MİLYAR TL YATIRIM YAPTIK

Çağın ilerisinde bir anlayışla Türkiye’yi ulaştırma ve haberleşme alt yapısında dünya standartlarının üstüne taşıdıklarını ifade eden AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir; “Bu büyük yatırımlardan Manisa da payına düşeni aldı. Karayollarını yeniden yapılandırdık. Yeni nesil teknolojilere erişimin sağlanması için GSM ve internet yatırımlarına büyük bütçe ayırdık. PTT’yi çağdaş bir anlayışla yeniden yapılandırıldı.

KARAYOLLARINI YENİDEN YAPILANDIRDIK

Manisa’yı diğer şehirlere bağlayan devlet yollarını 585 kilometreye; ilçe, belde ve köyleri şehir merkezine ulaştıran il yollarını 513 kilometreye uzattık. Böylece Manisa’nın karayolu ağınI 1.098 kilometreye ulaştırarak ilimize erişimi daha hızlı ve güvenli hale getirdik. Manisa’nın yol ağını genişletirken ulaşımda güvenlik ve kolaylık amacıyla altyapı ve iyileştirme çalışmalarına hız kesmeden devam ettik. 2002-2015 yılları arasında 813 km yol iyileştirme, 3 bin 396 km asfalt, 42 adet köprü, 3 adet kaza kara noktası ve 265 km otokorkuluk çalışmaları tamamlandı.

2002-2015 döneminde yapılan karayolu çalışmalarında; İzmir-Manisa-Akhisar-Balıkesir Yolu (İzmir-İstanbul yolu) (123 km Bitümlü Sıcak Kaplamalı Bölünmüş Yol), Salihli-Kula-Uşak Yolu (İzmir-Ankara Yolu) (63 km Bitümlü Sıcak Kaplamalı Bölünmüş Yol), Manisa-Turgutlu Yolu 25 km Bölünmüş Yol (5 km Bitümlü Sıcak Kaplamalı, 20 km Sathi Kaplamalı),  Menemen-Manisa Yolu (30 km Bitümlü Sıcak Kaplamalı Bölünmüş Yol), (Uşak-Kula) Ayrımı-Selendi Yolu (16 km Sathi Kaplamalı Tek Yol), Gördes ve Gölmarmara Şehir Geçişleri (4 km Bitümlü Sıcak Kaplamalı Tek Yol) Manisa’da Köprülü Kavşak çalışmaları olarak; (İzmir-Ankara)-Salihli-(Akhisar-Alaşehir) Ayrımı Kavşağı, Celal Bayar Üniversitesi Kavşağı, Manisa Çevre Yolu Manisa Ayrımı-Kavşağı, Manisa Çevre Yolu OSB 1-2 Kavşakları tamamlanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2015, 09:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
çiftçi
çiftçi - 5 yıl Önce

yorum yazdık niye yayınlamıyorsun

YRT SVR
YRT SVR - 5 yıl Önce

komik adam.. bu güne kadar mecliste hiç konuştuğunu duymadım..yoksa fikri olmayan bi adamımı göndermişiz meclise..bırakın bu ayakları (köylünün içindeyiz falan filan) mazot, gübre , ilaç, amele parası kaç para? dikin bakalım dike bildiğiniz kadar.. nasıl olsa diktirenler de memnun.

Show
Show - 5 yıl Önce

Binmiş makinaya anca şov yapıyo çalışmadı bu bi gerçek gsm internet yatırımlarını hükümet değil özel sektör yapıyor ben hiç bir zaman devletin baz istasyonu diktiğini görmedi sektörün takipçisiyim devletin görevi gsm internet altyapısı yapmak değil sallıyo yalanı zaten cumhur başkanı 4g nin ihalesini 3 ay erteledi neymiş 2 yıl bekleyelim 5 g ye geçelim miş yatırımını sen mi yapıcan da konuşuyosun al ihale parasını çekil kenara özel sektör yatırımını yapsın 2. Yol demiş , bakın bakalım şöyle yazıyor mu salihli akhisar bölünmüş yolunu akhisar çevre yolunu yaptık diye anladınız siz onu. Cumhur başkanı oy istemek için geldiğinde açmıştı bu yolu çok komik lan açılmış yolun yapımı bitmedi ahahaha

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber