Tanrıverdi, Salih Hızlı'yı Ziyaret Etti

22.23. ve 24. Dönem Ak Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, 16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa değişiklik referandumu çalışmaları için Akhisar’a geldi.

Tanrıverdi, Salih Hızlı'yı Ziyaret Etti

22.23. ve 24. Dönem Ak Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, 16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa değişiklik referandumu çalışmaları için Akhisar’a geldi. Tanrıverdi ve beraberindeki AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Halkı Şenyiğit ve yönetim kurulu üyeleri Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti.

16 Nisan’da yapılacak 18 maddelik Anayasa değişikliği referanduma çok az bir süre kaldığına işaret eden AK Partili Hüseyin Tanrıverdi, vatandaşa yanlış yansıtılan bilgilerin gerçek ve doğru taraftarının anlaşılır bir şekilde aktarılması gerektiğini ifade ederek 16 Nisan’a kadar durmadan vatandaşın yanında olacaklarını katardı. 

Akhisar’da referandum çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Tanrıverdi, halkın doğru ve gerçek bilgiler ışığında bilgilendirilmesi için ne gerekiyorsa yapacaklarının altını çizerek burada teşkilata da büyük işler düştüğünü belirtti.
 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2017, 02:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber