Şükran Füzün, seçim çalışmalarını Merkez Çarşı'da sürdürdü

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akhisar Belediye Başkan A. Adayı Nefise Şükran Füzün, Akhisar’a kadın eli değecek sloganıyla çıktığı yolda seçim çalışmalarını merkez çarşıda sürdürdü. 

Şükran Füzün, seçim çalışmalarını Merkez Çarşı'da sürdürdü

‘Simit Bizden Çay Sizden’ etkinliği ile Merkez çarşı esnaflarından Murat Mestanoğlu’nu ziyaret eden Şükran Füzün, çevredeki esnaflar ile kahvaltı programında buluşarak Akhisar ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Ardından merkez çarşıda bulunan esnafları ziyaret eden AK Parti Akhisar Belediye Başkan A. Adayı Şükran Füzün, seçim çalışmaları hakkında bilgi vererek esnaf ve vatandaşların öneri ve şikayetlerini dinledi.

Şehirle alakalı öncelikli hedefinin merkez çarşıyı canlandırmak olduğunu belirten Şükran Füzün, Ekonomik hareketliliğin     merkez çarşıda daha canlı bir hale getirilmesini sağlayacaklarını söyledi.

Akhisarlılara hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışacaklarını kaydeden Şükran Füzün, Sürdürülebilir ve insan merkezli bir bakış açısı ile şehrimizin geleceğe taşınmasını sağlayacağız. Akhisar´ımızın en çok ihtiyacı olan şey iyi niyetli güzel insanların ortak bir akılla bir hedefe kitlenmesidir. Biz şehrimizin çocukları, gençleri, kadınları ve erkekleri için ne yapabiliriz derdindeyiz. Ortak akılla hareket edip pozitif enerjimizi şehrin her yerine yaymayı hedefliyoruz. Gönülleri kazanarak,  daha yaşanılabilir bir Akhisar’ı hemşerilerimizle birlikte inşa edeceğiz” dedi.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber