Soma İçin 301 Fidan Dikecekler

Manisa CHP İl Gençlik Kolları “Dev Çınar Genç Filizler” çalışmasıyla yürüttükleri “Bir Fidan Bir Kitap” projesi kapsamında görkemli bir gece düzenledi.

Soma İçin 301 Fidan Dikecekler

 Manisa CHP İl Gençlik Kolları “Dev Çınar Genç Filizler” çalışmasıyla yürüttükleri “Bir Fidan Bir Kitap”  projesi kapsamında görkemli bir gece düzenledi. 

Manisa CHP İl Gençlik “Kolları Bir Fidan Bir Kitap” projesi kapsamında düzenlemiş olduğu yemekte kitap topladı ve fidan sattı. Manisa CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Serdar Bozyaka; Kitaplığı olmayan bir okula bağışlanacağı ve Soma da vefat eden madenciler içinde 301 tane fidan dikileceğini bildirdi.

Akhisar CHP Gençlik Kolları Başkanı Durmuş Seyrek ve Yönetim kurulunun da katıldığı gecede Manisa CHP Milletvekilleri Özgür Özel, Hasan Ören ve Sakine Öz ile birlikte İzmir CHP Milletvekili Mustafa Moroğlu da katılanlar arasındaydı.

Akhisar CHP Gençlik Kolları Başkanı Durmuş Seyrek; “Akhisar olarak İl yönetimimizin başlatmış olduğu bu anlamlı ve önemli projeyi destekliyoruz. Bizler de Akhisar genelinde bu projeyle ilgili ne yapılabilecekse elimizden geleni yapacağız.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2015, 03:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber