Saadet Partisi ilçe başkanı Aysu, "Çok sıkıntılı günler geçiriyoruz"

Saadet Partisi Akhisar İlçe başkanı Fikret Aysu, millet olarak çok sıkıntılı günler geçiriyoruz. Zaten bu asil milletin sıkıntıları hiç bitmez.

Saadet Partisi ilçe başkanı Aysu, "Çok sıkıntılı günler geçiriyoruz"

Saadet Partisi Akhisar İlçe başkanı Fikret Aysu, millet olarak çok sıkıntılı günler geçiriyoruz. Zaten bu asil milletin sıkıntıları hiç bitmez. Bu arada Türk polis teşkilatının 175. Yılını tebrik ediyorum" dedi.  

Saadet Partisi İlçe başkanı Fikret Aysu, yaptığı açıklamada şunları söyledi. Fikret Aysu;" Çok saygıdeğer güzel insanlar sizleri en kalbi duygularımla hürmet ve saygıyla selamlıyorum. Hepimizin malumu çok sıkıntılı günlerden geçiyoruz. Zaten bu asil milletin sıkıntıları hiç bitmez. Çünkü bu millet tarih şahittir kendinden önce hep mazlumları, mağdurları, garipleri, kimsesizleri, kısaca hep dara düşenleri düşünüp kendi yönünü tayin etmiştir. Onun için Allah bu milletin yardımcısı olmuştur. Bizler birbirimize kenetlendiğimiz zaman bir birbirimizi Allah için sevdiğimiz zaman her zaman Allah’ın yardımı bize ulaşmıştır. İşte Çanakkale destanımızın, işte kurtuluş savaşımız, işte Kıbrıs savaşımız. Bu asil milletin daha ne çok destanları ve kahramanları var. Tarih buna şahittir. Çocuk yaşta Çanakkale’de destan yazmadılar mı? Rabbim ebeden onlardan razı olsun. Rabbim Bedir savaşında olduğu gibi Çanakkale’de görünmeyen askerlerini yardıma göndermedi mi? Bizler birbirimizi sevdikçe tarih hep tekerrür edecektir. Öyle demiyor mu peygamber efendimiz siz birbirinizi sevmedikçe gerçek iman etmezseniz iman etmedikçe cennete giremezsiniz. Bizler birbirimizi seviyoruz ve iman ediyoruz işte en güzel örnek budur. Tüm emniyet teşkilatımızın teyakkuzda askeriyle, polisiyle gece gündüz demeden bu asil milletin huzuru ve güvenliği için canla başla çalışıyorlar. Bugünlerde 175. Yılını kutladığımız Türk polis teşkilatının aziz evlatları bu asil milletin bağrında çıkan emniyet güçlerimiz  sizleri Allah için candan seviyoruz. Türk polis teşkilatının 175. Yılını tebrik ediyor en kalbi duygularımla  şehit emniyet mensuplarına ve gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Yine birbirimizi sevdiğimiz en güzel örneği o güzel inşalar sağlık çalışanlarımız. Doktorlarımız, hemşirelerimiz hastalarımıza hizmette sınır tanımayan sağlık çalışanları bu güvenlik görevlileri, sizleri en kalbi duygularımla hürmet ve saygıyla selamlıyorum. Sizler iyi ki varsınız. Bizlerin sağlığı için gece gündüz demeden çalışan tüm sağlık çalışanlarımız sizler ne güzel insansınız iyi ki varsınız sağ olun, var olun. Bizler evlerimizde oturuyorken sizler eşlerinizden, çocuklarınızdan ve sevdiklerinizden ayrı ön cephede destanlar yazıyorsunuz. Tıpkı Çanakkale’de ve Kurtuluş savaşında olduğu gibi. 
Şu satırları kaleme aldığımda Kuran’ı Kerim 18.cüzündeyim inşallah Ramazan’ı şerif başlayınca kadar hatimi tamamlamak istiyorum. Rabbim nasip ederse sevabını başta peygamber efendimiz mübarek ve münevver ruhu şeriflerine seve seve sizlerin sağlık ve sıhhatine dualarımla birlikte hediye edeceğim. Rabbim sizlerden ebeden razı olsun bu asil milletin asil kahramanları sağlık çalışanları ve emniyet mensupları sizleri Allah’a emanet ediyorum" dedi.
 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber