banner113

Oktay, MHP'yi Hep Birlikte İktidar Yapacağız

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Aday Adayı Av. Osman Oktay, 7 Haziran 2015’te yapılacak olan genel seçimler öncesi çalışmalarına Kırkağaç ilçesinde devam etti.

Oktay, MHP'yi Hep Birlikte İktidar Yapacağız

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Aday Adayı Av. Osman Oktay, 7 Haziran 2015’te yapılacak olan genel seçimler öncesi çalışmalarına Kırkağaç ilçesinde devam etti.

MHP İlçe teşkilatını, Pazar yerini ve Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret eden Av. Osman Oktay buralarda büyük ilgi ile karşılandı. 

Oktay, 7 Haziran Genel Seçimlerinde iktidar hedeflediklerini belirterek, “Birlik beraberlik içerisinde hepimiz çalışacağız. Burada herkese görev düşüyor. Kendimizi iyi anlatırsak iktidar hedefimizi başarırız. Halkımız artık iktidarın kabul edilemez hatalarını çok net olarak görmeye başladı. Yeter ki, birlikte durmadan, yorulmadan çalışalım” dedi.

Oktay, “İktidara gelmemiz durumunda öncelikle çalışmalarımıza köylümüzün, çiftçimizin, işçilerimizin sorunlarını çözmek için başlayacağız. Hedefimiz sokaktaki herkesin mutlu olduğu bir Türkiye’dir. Allah’ın izniyle bunu başaracağız.  Ben sizlerin meclisteki gözünüz ve kulağınız olacağım.”dedi.

Sorunları dinleyen ve MHP iktidarı için vatandaşların seçimde doğru karar vermelerini isteyen Av. Osman Oktay, daha sonra Kırkağaç’ta pazar esnafını ziyaret etti. Esnafın sorunlarını dinleyip MHP’nin çözüm yollarını açıklayan MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Av. Osman Oktay, Kırkağaç’taki Ziraat Odası ve bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2015, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber