Mustafa Dağlar, Kırkağaç'ta

Ak Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Mustafa Dağlar Kırkağaç’a bağlı Karakurt ve İlyaslar Mahallelerini ziyaret etti.

Mustafa Dağlar, Kırkağaç'ta

 Ak Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Mustafa Dağlar Kırkağaç’a bağlı Karakurt ve İlyaslar Mahallelerini ziyaret etti.


İlk olarak Karakurt Mahallesi’ni ziyaret eden Mustafa Dağlar, burada esnaf ve Mahalle sakinleri ile bir araya gelerek kendisini tanıttı. Karakurt’taki vatandaşlarla sohbet ettikten sonra İlyaslar Mahallesi’ne geçen Dağlar, burada da ziyaretlerde bulundu. Dağlar, ziyaretleri esnasında;  Akhisar’da dünyaya geldiğini ve tüm hayatının Manisa’da geçtiğini anlatarak tüm çevreyi çok iyi bilen bir aday adayı olarak yola çıktığını dile getirerek; “ İnşallah 7 Nisan’da aday olduktan sonra yine hep beraber olarak 7 Haziran genel seçimlerinde bir kez daha Ak Parti’mizi zirveye taşımak için canla başla çalışacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2015, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber