Mustafa Dağlar, Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı Ziyaret Etti

Ak Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Mustafa Dağlar, Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti.

Mustafa Dağlar, Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı Ziyaret Etti
Ak Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Mustafa Dağlar, Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti.

Mustafa Dağlar’ı makamında ağırlayan Başkan Salih Hızlı, “Çalışmalarınızı basından takip ediyorum. Çok yoğun bir çalışma temposu içerisindesiniz. Çabalarınızı takdir ediyor, başarılar diliyorum. Kalabalık bir ekibiniz olduğunu görüyorum bunun için de sizi ayrıca kutluyorum” diyerek başarı temennilerinde bulundu.
Mustafa Dağlar ziyaretinde yaptığı konuşmasında, Başkan Salih Hızlı’nın ilk Belediye Başkanı seçildiği 2004 yılında da Akhisar Sağlık- Sen İlçe Başkanı olarak eski Belediye binasında kendisini ilk ziyaret edenlerden birisi olarak bugün de Ak Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı olarak ziyaret etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirtti.  Ayrıca Dağlar, “Arada geçen bu süre zarfında Belediye Başkanımız Salih Hızlı Bey ile birçok konuda çalışmalar yaparak her zaman birlikte olmuşuzdur” dedi.

Dağlar, Başkan Salih Hızlı’yı ziyaretinin yanı sıra, Başkan Salih Hızlı ile birlikte 18- 24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Belediye Binası Fuaye Salonunda açılan resim sergisini gezdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber