banner234

Milletvekili Bakırlıoğlu, deprem bölgesini ziyaret etti

CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU merkez üssü Akhisar ilçesi Musalar köyü olan 5,6 büyüklüğündeki depremden en çok etkilenen köyleri ziyaret etti. Ziyarette CHP Akhisar İlçe Başkanı Umut ÇAVUŞ kendisine eşlik etti. 

Milletvekili Bakırlıoğlu, deprem bölgesini ziyaret etti

Akhisar’a bağlı Musalar, Selçikli, Gökçeahmet ve Karabörklü köylerinde vatandaşlarla görüşen Bakırlıoğlu geçmiş olsun dileklerini ileterek bir daha böyle bir afetlerin yaşanmaması temennisinde bulundu.

Muhtarlardan bilgi alan Bakırlıoğlu; can kaybı olmaması en büyük tesellimiz. Deprem gerçeği her zaman yaşamın içerisinde oluyor ve bundan sonra da olacak. Çok değil daha üç yıl önce yine aynı şekilde depremleri yaşadık. Artçıları aylarca sürdü.

Devlet olarak, yerel yönetimler olarak buralarda yaşayan vatandaşlar olarak hepimiz depreme hazırlıklı olmalı, gereken tedbirleri almalıyız. Daha önce yaşadığımız acılardan ders almalıyız.

Akhisar Belediyemiz bu afette önemli bir sınav verdi. Başkanımız Besim DUTLULU en hızlı şekilde kriz masası oluşturarak belediye çalışanları ile vatandaşın yardımına koştu dedi.

CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU’nun ziyaret sırasında CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU Selçikli Muhtarı Mustafa ÖZTAŞ’ı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber