banner234

Milletvekili Aydemir'den Süleymanlı Fethi

Ak Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Sülaymanlı Kasabasını ziyaret ederek, Süleymanlı vatandaşlarının sorun ve isteklerini dinledi.

Milletvekili Aydemir'den Süleymanlı Fethi

 

Ak Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Sülaymanlı Kasabasını ziyaret ederek, Süleymanlı vatandaşlarının sorun ve isteklerini dinledi.

 

Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit ve partililer ile birlikte Süleymanlı  Belediye Başkanı Ali Velestin eşliğinde kasabalılar ile bir araya geldi.

 

Milletvekili Aydemir, cuma namazının ardından ilk olarak Süleymanlı  Belediyesini ziyaret edip belediye başkanı Ali Velestin’den belde sorunları hakkında bilgi  aldı. Aydemir daha sonra Süleymanlı Belediyesi  pazar yerini gezip halkla ve pazarcılar la sohbet ettikten sonra  Süleymanlı Ak Parti Belde Teşkilatını ziyaret etti.

 

Süleymanlı Dumlupınar İlköğretim Okulu’ndaki birleştirilmiş sınıflar hakkında sorunu da dinleyen Manisa vekili Aydemir, Okul Müdürü Abdullah Kurt’tan bilgi alıp  il ve ilçe milli eğitim müdürlerini arayarak sorunun giderilmesi için çalışma başlatılmasını istedi. Aydemir son olarak beldeden ayrılarak yol üzerindeki Kaanlar Zeytin İşletmesini ziyaret etti.  Aydemir, işletme sahibi Hasan Kaan’a yaklaşık olarak 70 -80 kişiye iş imkanı sağladığı için teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber